Finanse

UTP już 2 listopada
14.01.2012, KK

Władze warszawskiej giełdy ogłosiły termin uruchomienia nowego systemu transakcyjnego kupowanego od NYSE Euronext. To 2 listopada tego roku – wcześniej niż przewidywania brokerów wskazujące na przełom 2012 i 2013 r. Do tego czasu biura powinny kupić licencje na nowe tzw. stacje robocze umożliwiające wysyłanie zleceń na giełdę. To okazja do przebudowy wewnętrznej infrastruktury biur.

– Aby wykorzystać nowe możliwości,...


Aby odczytać ten artykuł musisz być zalogowany.
Nie masz dostępu ?
TWOJE KONTO RP.PL



Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij